meble futoma
<br>


Moje meble, Twój styl

Meble wykonane z palet. Jak wykonać meble z palet?? ​

 

Wygodne i funkcjonalne meble z palet  to niezbędny element naszego ogrodu, jeśli chcesz spędzić przyjemny czasz we własnym ogrodzie lub na tarasie zapraszam do artykułu.

Nowy zestaw dobrej jakości mebli ogrodowych może być dość drogi. Są jednak oryginalne i dużo tańsze rozwiązania. Ciekawym i coraz częściej wykorzystywanym materiałem do dekoracji ogrodów jest paleta. Meble z palet są niedrogie, wystarczająco solidne i niezwykle łatwe w wykonaniu.

 

Meble z palet- dlaczego są tak popularne?

Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie własnych mebli paletowych. Atrakcyjność wynika przede wszystkim z niskiej ceny. Cena podobnych mebli, kupowanych w sklepach, oferowanych przez producentów jest zwykle dość wysoka. Ale aby stworzyć ciekawe i niepowtarzalne meble z palet wystarczy odrobina kreatywności i kilka palet. Wykonywanie mebli ogrodowych z palet ma wiele zalet. Najważniejsze, że są niezwykle tanie i każdy stolarz hobbista może wykonać coś niezwykłego. 

Dlaczego warto robić meble z palet?

Chociaż palety zwykle nie są wykonane z wysokiej jakości drewna, to jednak są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Dlatego zestawy ogrodowe wykonane  z palet są solidne i takie meble mogą służą przez długi czas. Materiał jest lekki i przyjazny dla środowiska. Dobrze zaprojektowane meble z palet mogą być wystarczająco eleganckie i stylowe. Stół lub ławka z palet to doskonałe uzupełnienie stylu skandynawskiego.

Meble do Twojego ogrodu – które palety są najlepsze?

 

Drewniane palety używane do transportu często pozostają po materiałach budowlanych używanych do budowy. Jeśli kupiłeś je z materiałami budowlanymi, w zasadzie nic cię nie kosztują. Możesz także spróbować zdobyć palety w supermarketach, małych sklepach lub obszarach przemysłowych. Doskonałym pomysłem jest zakup nowych palet w moim sklepie internetowym jako firma stolarska wykonujemy palety tak zwane ”EURO” wymiarach 120cm na 80cm zwykłe tanie  lub na życzenie klienta wykonamy śliczne dopracowane i wyczyszczone palety z selekcjonowanego materiału tak jak poniżej na zdjęciu.

Jeśli szukasz pomysłu na meble z palet , ten obszerny i praktyczny film jest dla Ciebie.

https://www.facebook.com/futomameblee

 

Podziel się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48-537-972-111