IMG_20200729_183037
<br>


Moje meble, Twój styl

Stoły ogrodowe- biesiadowanie na świeżym powietrzu

 

Wybór odpowiedniego stylu do salonu na świeżym powietrzu nie jest łatwy  ale w tym artykule opowiem Wam kilka ciekawostek na temat stołów ogrodowych.

Wiosna już zbliża się małymi kroczkami, a właściciele ogrodów zastanawiają się jak wyposażyć własną przestrzeń. Stoły ogrodowe na nogach aluminiowych lub żeliwnych to produkty z serii Królewskich,  które sprawią, że przestrzeń w Twoim ogrodzie jest idealna do odpoczynku lub biesiadowania z bliskimi. Rynek daje teraz coraz więcej możliwości, oferując meble ogrodowe  w różnych rozmiarach i kształtach. Dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie stołu ogrodowego należy w ocenić dostępną powierzchnię aby dokonać odpowiedniego wyboru, zwłaszcza gdy przestrzeń jest ograniczona. Warto również zastanowić się nad praktycznością posiadania okrągłego stołu lub innego kształtu  wykonanego na specjalne zamówienie w odpowiednich wymiarach. Na zdjęciu stół królewski na nogach aluminiowych.

Stoły i krzesła ogrodowe.

Na rynku można znaleźć różne rozwiązania stołów i krzeseł na nogach żeliwnych lub aluminiowych,

które są w stanie zaspokoić nawet wymagającego klienta. Meble takie jak krzesła lub ławki ogrodowe w zależności od gustów i potrzeb możesz stworzyć sam – od kwadratowego stołu do nawet okrągłego aby cieszyć  się i odpoczywać we własnym salonie ogrodowym.

Na wszystko również wpływa cena ale dziś na rynku można znaleźć nieskończone rozwiązania co zaspokoją potrzeby każdego. Osobiście proponuję kolekcję mebli Futoma ‘’Królewski styl dla Twojego ogrodu” ukazująca prosty i subtelnym  charakter wraz ze stołem ogrodowym  na nogach aluminiowych które nadają nowoczesny styl połączony z drewnem. Dzięki specjalnej obróbce nóg i kształtowi oparcia nadaje mu królewski charakter.

Ławka ogrodowa- Jeden z najpopularniejszych sposobów dekoracji zielonej przestrzeni.

Szczególnie polecane gdy w ogrodzie lub na tarasie jest wolna przestrzeń to ławki  ogrodowe są bardzo oryginalnym rozwiązaniem wyposażenia strefy relaksu dla własnego ogrodu.

Ławki wykonana z różnych materiałów takich jak drewno, aluminium lub żeliwo idealnie nadają się do odrobiny spokoju w cichej przestrzeni własnego ogrodu. Ważne jest by wybrać odpowiednie miejsce do jej umieszczenia, w szczególności wybierać miejsca w których słońce świeci mniej. Alternatywnie możesz zdecydować się na umieszczenie ławki ogrodowej w miejscu z lekkim cieniem w ten sposób masz zapewnione idealne miejsce do czytania dobrej książki lub napicia się orzeźwiającego drinka.   

.

Podziel się

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48-537-972-111